MÜŞTERİ HİZMETLERİ

İsttur olarak, misafirlerimizin her birini kendi evimizin misafiri gibi düşünerek vermiş olduğumuz ayrıcalıklı hizmet ile kaliteli, yaratıcı ve kalıcı farklar yaratan markamızın misafir memnuniyeti odaklı çalışmaları adına; kurumumuz hakkında görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızı rica ederiz.

Misafir memnuniyet politikamızın temelini ’misafir odaklılık’ oluşturur. Misafir talep ve beklentileri doğrultusunda süreçlerimizi sürekli iyileştir ve misafirlerimizle uzun süreli ilişkiler kurmayı hedefleriz.
Misafirlerimizin her türlü geri bildirimini ‘hediye’ olarak algılarız. İleteceğiniz tüm öneriler genel merkezimizin ilgili birimleri tarafından titizlikle araştırılacak olup hizmet kalitemizin yükselmesinde ciddi anlamda katkı sağlayacağını belirtmek isteriz. Misafir İlişkileri departmanımız tarafından incelenen bilgiler en kısa sürede tarafınıza bildirilecektir.


Tüm misafirlerimize gelişimimize katkı sağlayan paylaşımları için teşekkür ederiz.

Tüm öneri ,talep ve şikayetlerinizi
info@isttur.com 
adresimize iletebilirsiniz. 

ETKİNLİKLERİMİZ

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-bülten aboneliğinizi başlatarak kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen aşağıdaki forma mail adresinizi giriniz. E-bülten aboneliğinden ayrılmak için lütfen buraya tıklayınız.
Web sitemiz dahilindeki tüm sayfalar, bu sayfaları gösteren ekranlar ve içerdiği her türlü bilgi ve bağlı materyal, yerleşim ve öğeler, müşteri ve çözüm ortaklarının logoları ve kaynağı belirtilerek yapılmış alıntılar hariç ve aksi belirtilmedikçe İsttur'un malıdır. İsttur’un yazılı izni olmaksızın ve kaynak belirtilmedikçe kısmen veya tamamen kullanılamaz veya alıntı yapılamaz.

YORUM YAZ