Konya Mutfağı

  • DETAYLAR
  • VİDEO
Konya Mutfağı denince akla ilk gelen Etli Ekmek, Mevlana, Bıçakarası, Bıçakarası Mevlana gibi pide çeşitleri, Bamya Çorbası ve özel günlerde sunulan Arabaşı Çorbası, Kebap çeşitlerinden Konya Mutfağının yöresel Konya Fırın Kebap, Konya Tirit Kebap, Konya Çömlek Kebap gibi lezzetleri sizlerin beğenisine sunuyoruz.
 
Konya Mutfağından ve Türk Mutfağından Beyaz Kiraz Reçeli, Ceviz Reçeli, Konya Yöresine ait Sıkma çeşitleri, Bez Tulum Peyniri, Divle Peyniri Patlıcan Reçeli gibi 40 çeşit lezzeti Konya’nın meşhur SERPME KAHVALTI Sunumu ile ikram ediyoruz.
SAC ARASI TATLISI, Sütlü İncir Tatlısı, Galle Kabak gibi yöresel tatlıları ile keyfinizi tamamlayabilirsiniz.
 
 

ETKİNLİKLERİMİZ

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-bülten aboneliğinizi başlatarak kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen aşağıdaki forma mail adresinizi giriniz. E-bülten aboneliğinden ayrılmak için lütfen buraya tıklayınız.
Web sitemiz dahilindeki tüm sayfalar, bu sayfaları gösteren ekranlar ve içerdiği her türlü bilgi ve bağlı materyal, yerleşim ve öğeler, müşteri ve çözüm ortaklarının logoları ve kaynağı belirtilerek yapılmış alıntılar hariç ve aksi belirtilmedikçe İsttur'un malıdır. İsttur’un yazılı izni olmaksızın ve kaynak belirtilmedikçe kısmen veya tamamen kullanılamaz veya alıntı yapılamaz.

YORUM YAZ