KURUMSAL BİLGİLER

HAKKIMIZDA;

 

İsttur köklü arkadaşlığın güveniyle akdeniz ve ege bölgesinde 2009 yılında kurulmuştur organizasyon ve tur hizmetleriyle yurt içi organize seyahat sektöründe ilkleri gerçekleştirme misyonuna sahip bir tur operatörü olma hedeflidir.

 

Geliştirdiği online ve gerçek zamanlı rezervasyon ve satış sistemi ile büyük bir başarıya imza atan İsttur.com Türkiye de  farklı faliyetlerde hizmet veren My Tour Travel Kuruluşudur. 

 

İsttur.com kullanıcılarına online rezervasyon imkanı vermesinin yanında geniş içeriği ile bir turizm rehberi niteliği de taşımaktadır.İngilizceve İspanyolca site versiyonu ile Türkiye'nin tanıtımını da yapan İsttur.com, yurtdışından Türkiye'ye gelmek isteyen turistler için de önemli bir rehber ve rezervasyon sistemi olmayı başarmıştır. Yurt içi Kültürel Turlar ve , araç kiralama ve transfer hizmetleri en çok ilgi gören ürünler arasındadır.

 

Kurumsal rezervasyon ve satış sistemi ile İstanbul’un Turizm merkezi Sultanahmet bölgesinde hizmet vermektedir. İsttur.com,seçkin ve sektöründe öncü şirketler tarafından tercih edilerek bu alanda referans olarak gösterilmektedir. Şirketler, merkezi bir şekilde kurumsal rezervasyon ve satış sistemi üzerinden yönettikleri iş seyahatlerinde  maliyetlerden ve rezervasyon için ayırdıkları zamandan tasarruf edebilmiş, bu da İsttur.com'un tercih edilmesinde önemli bir faktör olmuştur.  

 

İsttur.com 2015 yılı itibariyle yeni geliştirdiği sistemi ile otellerin ve rehberlerin tüm bilgilerini güncel olarak son kullanıcıya sunmalarına olanak vermiştir. Yeniliklerine hız kesmeden devam edecek olan İsttur.com sizlere en iyisini sunmak için çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir.

 

Turizm ile  sürekli gelişen teknolojiyi verimli ve kullanışlı bir şekilde bir araya getirmeyi ilke edinen İsttur.com, turizm sektöründe öncü ruhuyla faaliyet ve yatırımlarına tüm hızıyla devam etmektedir.Teknoloji ve turizm alanındaki gelişmeleri sıcak takibe alan İsttur.com'un profesyonel ekibi bu gelişmeleri hızla kullanıcılarının hizmetine sunarak, kaliteli ve güvenilir hizmet alanında referans olarak gösterilen bir turizm portalı olmayı sürdürmektedir. 

ETKİNLİKLERİMİZ

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-bülten aboneliğinizi başlatarak kampanyalarımızdan haberdar olmak için lütfen aşağıdaki forma mail adresinizi giriniz. E-bülten aboneliğinden ayrılmak için lütfen buraya tıklayınız.
Web sitemiz dahilindeki tüm sayfalar, bu sayfaları gösteren ekranlar ve içerdiği her türlü bilgi ve bağlı materyal, yerleşim ve öğeler, müşteri ve çözüm ortaklarının logoları ve kaynağı belirtilerek yapılmış alıntılar hariç ve aksi belirtilmedikçe İsttur'un malıdır. İsttur’un yazılı izni olmaksızın ve kaynak belirtilmedikçe kısmen veya tamamen kullanılamaz veya alıntı yapılamaz.

YORUM YAZ